Christian M. Nebehay
Aquarelle - Zeichnungen - Graphik - 32 Schwind, Der Winter, Radierung, um 1844
Wien
- német
- 68 oldal
- Kötés: papír / puha kötés
- jó állapotú antikvár könyv
- Szállító: Weöres Antikvárium