Buy books with your smartphone.
2 884 din.
Expected delivery time
17 workday.

Árverési közlöny XV.évfolyam 1934 április 3. rendkívüli szám

M. Kir. Postatakarékpénztár I., 1934
  • 70 oldal
  • Kötés: papír / puha kötés
  • jó állapotú antikvár könyv
  • Szállító: Mike és Tsa Antikvárium
  • sérült borító

Kiadó:M. Kir. Postatakarékpénztár Igazgatósága - A kiadói papírborító szélei, sarkai enyhén kopottak, elől megtört. Belül teljesen ép.